Orjinal Harman Tuğlalar

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”orjinal-harman-tugla”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs active_section=”1″ el_class=”tab-stil-1″][vc_tta_section title=”Ürün Açıklama” tab_id=”1486634264018-b1109a28-9eb0″][vc_column_text]

Orjinal Harman Tuğlalar : Dekoratif tuğlalar estetik ve konforu seven müşterilerimiz için tasarlanmış olan dekoratif duvar tuğla kaplamalardır. Sena Stone dekoratif tuğla kaplamalar aracılığı ile sizlere sunulan bu ürün tamamen doğal görünümlü ve orjinal harman dokuya sahip mekanların tercihidir. Kültür Tuğlaları dekoratif kültür tuğlası modelleri Orjinal Harman Tuğlalar fiyatları için firmamız Sena Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

ORJİNAL ANTİK HARMAN TUĞLALAR
ORJİNAL SEKÇUKLU TUĞLASI
İTHAL HARMAN TUĞLASI
Orjinal Eskitme Tuğla Kaplamalar
OrJİNAL hARMAN tUĞLA kAPLAMA uYGULAMA Galeri
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ürün Modelleri” tab_id=”1486634264062-4f0e89ad-c49a”][vc_column_text]
ORJİNAL ANTİK HARMAN TUĞLALAR
ORJİNAL SEKÇUKLU TUĞLASI
İTHAL HARMAN TUĞLASI
Orjinal Eskitme Tuğla Kaplamalar
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Uygulama Galeri” tab_id=”1486634426949-c4bf8cdf-16ca”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Derz Çeşitleri” tab_id=”1486634472091-cfa473c8-38e0″][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kullanım Alanları” tab_id=”1486634541125-668a6c0f-e6de” el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Montaj Şekli” tab_id=”1486634455103-7f08505d-db20″ el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ürün Aksesuarları” tab_id=”1486634559704-0c1aaf3b-c8fc” el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion color=”pink” gap=”1″ c_position=”right” active_section=”” collapsible_all=”true” el_class=”tab-stil”][vc_tta_section title=”TUĞLADA DERZİN ÖNEMİ” tab_id=”1486635469313-66f3abf5-5b07″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488277955079{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Geleneksel, mazi, eski, eskitilmiş veya modern bir dokuya sahip olunması içi seçtiğiniz taş, tuğla, beton kadar uyguladığınız derzin veya renk de çok etkili olacaktır. Genel uygulamada, derzlerin sadece tuğlaların arasına doldurulmasına dikkat edilmelidir. Taşın  ve ya tuğlanın görünen yüzeylerinin kirlenmesine kesinlikle izin vermemektedir. Fakat derz uygulamalarında aşağıdaki teknikler uygulanarak, aynı ürüne farklı efektlerde verilebilir.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”KÜLTÜR TUĞLASI MONTAJI” tab_id=”1486646801131-67953cec-7107″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279144004{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Kültür Tuğlası Montajı  : Öncelikle gerekli ürün siparişlerinizi ( tuğla, köşe aksesuarları, yapıştırıcılar ve derz ) ürünleri ve montaj için gerekli aletleri ( mala, terazi, çirpi, ispirel, kova, çekiç, tel, fırça, metre vs. ) temini yapılarak gerekli hazırlıklar tamamlanarak bir sonra aşamaya geçilir, duvar, cephe için yapıştırıcılar hazırlanır ve taraklı mala ile yapıştırıcı yüzeye yayılmalıdır veya ürüne mala yardımıyla sürülmelidir. Daha sonra terazi kullanarak ilk önce çirpi ipi ile işaretlenerek terazisinde bir düz çizgi niteliğinde duvara işaret verilmelidir. Sonra tuğlalar bir bir aynı hizada yüzeye yapıştırılır ve ilk önce köşeden başlanmalı, eğer L köşe aksesuarlar tercih edildiyse ilk önce 1 ( bir ) köşe tuğlasından başlanmalıdır, daha sonra sıralı olarak şaşırtmalı tarzda yapıştırılmalıdır. Yapıştırıcı kuruduktan sonra ( tahmini 6 – 12 saat ) varsa taşan harçlar temizlenmeli ve işlem sırası derz lemine geçilmelidir. Derz hazırlanıp derz poşetine yerleştirilebilmeli ve derzler taşmayacak şekilde uygulanmalıdır. Derz prizlendikten sonra bir ince ufak ağızlı iskarpela ile düzeltilmeli var ise taşan derzler tek fırça ile temizlenmeli, en son yüzey temizlenerek ( yıkamakta fayda var ), çimento artıklarından kurtulmuş temizlenmiş olur.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA KAPLAMA AVANTAJLARI” tab_id=”1486634603230-732b5c98-2c52″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488277846546{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]
 • Görüntü ve yapı kalitesi ile ( dokusu ) doğal taş efekti yansıtmaktadır. Doğal taşlar ile aynı kaliteyi ve performansı vererek doğal taşın dezavantajlarını yok eder.
 • Dekoratif tuğla kaplama ürünlerimiz, sıvası bitmiş bir yüzeye bile kolaylıkla uygulanabilir dekoratif tuğlalardır.
 • İzolasyon ve boya tarzındaki gereksiz masrafları ortadan kaldırır.
 • Nem ve Su dan kesinlikle etkilenmez dekoratif tuğla kaplamalar maruz kalan durumlarda ise bölgelere kolayca uygulanabilir ve sorunlarınızı ortadan yok eder.
 • Doğal taş kaplama uygulamalarında ki gibi sıklıkla meydana çıkan bar oluşumu veya bölgesel kopma, parçalanma gibi etkenleri yok eder.
 • İstediğiniz her yüzeye basitçe uygulanabilir monte edilebilmektedir. Statiği hiçbir şekilde etkilemez. Kullanılan cepheye yük bindirmez.
 • Üstelik basitletilmiş demonte özelliği sayesinde ise söküm masrafını da minimuma indirgemektedir.
 • Tuğla kaplamalar delinebilir ve kesilebilir özelliktedir. Üzerine dekoratif amacı güdülerek başka bir materyal de asılabilmektedir.
 • Profillerde sütun ve de kemer oluşturularak, istenen yerlerde hem ara bölme duvarlarda hemde şömine, tonoz vb. uygulamalarda gerçekleştirilebilmektedir.
 • Yapıştırıcı kullanılarak kısa zamanda montaj yapılabilir uygulama zamanında kayıp yaşanmaz.
 • Dekoratif Cephe Tuğla Kaplama Modelleri özellikle otel, SPA merkezi, cafe – restoran, mağaza vb. gibi ticari çalışma alanlarında dekorasyon farklılığı gerektiren mekanlar için pratik ve göz kamaştırıcı bir çözümdür.
 • İnşaat atık kirliliği ( kum, çimento, tuğla kırıkları vb. ) ortaya çıkarmaz, çevreye duyarlı tuğla kaplama modellerindendir.
 • Yapı ve ya inşaat izni gerektirmeksizin tadilatlarınızda boya kaplama şeklinde kullanılabilmektedir.
 • Hafif olma gerekçesinden dolayı portatif stantlara montaj edilebilmektedir.
 • Montalama tekniği sayesinde desenler arasındaki birleşme noktalarına görüntü sürekliliği sağlar.
 • Her türlü yüzey ve tavan kısımlarına doğrudan yapıştırıcılarla ya da karkasla alt yapının hazırlanmasında kolaylık ile monte edilebilmektedir.
 • Hafif bir yapısı olduğu için herhangi bir fazlalık yani destekleyici sisteme ihtiyaç yoktur.
 • Tuğlaların alt kısmına yalıtım malzemesi uygulanabilmekte ve yalıtımı tamamlanmış bir sistem yüzeylerine montaj edilebilmektedir.
 • Kaba inşaatta, herhangi bir uygulama yapılmış haline kadar, her türlü aşamada her yüzeye uygulanabilmektedir.
 • Sıvası yapılmamış bir beton üzerine bile montaj yapılabildiğinden sıva, boya yada fazlalık bir kaplama masrafını da ortadan kaldırmaktadır.
 • Bir destek olmaksızın ayakta durabilen herhangi dayanıklı bir yüzeye fazlalık bir destek sistemi gerektirmeksizin uygulanabilmektedir.
 • Montaj anında veya sonrasında bir inşaat atığı yada kirlilik yaratmamaktadır.
 • Dekupaj testere veya elmas testereyle basitçe kesilerek istenilen ölçüye getirilebilmekte olduğundan, her boyut ve şekildeki ortamlar rahatlıkla kaplanabilmektedir.
 • Hafif yapısı gerekçesi ile basit bir şekide taşınabilir montajı yapılabildiği gibi, montaj bitiminde de yapılarınıza gereksiz bir yük getirmez.
 • Zelzele, deprem vb. gibi ciddi durumlarda yapınızın duruşunu olumsuz etkilemez.
 • Mağaza, stant gibi ticari alanlarda dekorasyon amaçı güdülen tasarımlar ile portatif uygulamalarda basitçe kullanılabilmektedir.
 • Esnek yapısı ile oval ve yuvarlak yüzeylere montaj edilebilmesinin yanında kolonlarda da giydirme yapılabilmektedir.
 • Doğal taş, tuğla uygulamasının mümkün olmadığı tavanlar, kirişler, kemer gibi kısımlarda da kullanılabilmektedir.
 • İç mekanlar ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
 • Doğal taş ile günler sürebilecek bir proje, kısa bir zaman içinde çok daha düşük bir masraf ve sıkıntısızca tamamlanabilirlik.
 • Serilik ve basit montalaması sayesinde, dekor değişikliklerinde rahatça kullanılabilirlik, süreden ve masraftan büyük tasarruf sağlamaktadır.
 • Yeni dekorasyon değişikliklerinde doğal taş, tuğla yada benzeyen uygulamalara göre, daha düşük masraflardadır.
 • Bakım gerektirmeyen dekoratif tuğla modelleri, yıkayarak veya silerek temizlenebilmektedir.
 • İnce yapısı gerekçesi ile yaşam alanlarınızın genişlemesini sağlar.
 • Alçak kütlesi ve hacmi sayesi ile, uygulanabilen mekanlarda sıcaklığa ve soğutmaya olumsuz etki etmez.
Dekoratif Kültür Tuğlası Uygulama Alanları : İç ve dış ortamlar, mekânlar, cepheler, tavanlar ve duvarlar, kapalı çarşı inşaa uygulamalarında, kemer tonoz tavan, kubbe tavan yapımlarında, villalarda, otellerde, restoranlarda, içecek mahzenlerinde, prefabrik yapılarda, SPA ve Hamamlarda, kafede ve barlarda, konutlarda, ofislerde, mağazada ve showroomlarda, fuar stantlarında, portatif uygulamalarda, bahçelerde, mutfaklarda, tavanlarda, banyolarda, özetle yaratıcılığınıza kalmış olan her türlü iç mekan ve dış mekânda duvar kaplama modeller, tavan kaplama modelleri ve cephe kaplama olarak kullanılırmaktadır. Değerli müşterilerimize projelerinde mimari bir hizmet de sunmaktayız. 3D boyut görsel sunumlarımız da ücretsizdir. [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA KAPLAMA SİPARİŞLERİNİZ” tab_id=”1486634742887-96668d16-470c”][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279268992{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -5px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Tuğla Kaplama Sipariş Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim ?  :  Dekoratif tuğla kaplama siparişi vermeden önce duvarlarınızın en ( yatay ) ve yükseklik ölçülerini siz müşterilerimiz tarafından ölçülmesi ve varsa köşe yükseklik ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı almanız gerekmektedir. Dekoratif tuğla kaplama paketleri 1 metrekare karton paketler içinde satılmaktadır.

 

Dekoratif Tuğlaların Fiyatı Nedir ? : Fiyatımız, ürün formatlarına, modellerine ve alım miktarına göre değişim göstermektedir. İsteğinizin detaylarını ( model tercihiniz, metraj vb.) bize ulaştırmanız sonrası fiyat bildirimi yapmaktayız. Tasarımlarımız A ve A+ segmentlere hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdendir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir. ( Fiyat listemize, web sitemizin ana sayfada bulunan fiyat listesinden ulaşabilirsiniz. )

Dekoratif Tuğlaları Paket Olarak Almalıyız ? : Sena stone ürünleri, modele göre alanları 1 m² arasında değişen standart ölçülerde paketlenir.

Dekoratif Tuğlaların Stok Var mı ? : Sena Stone olarak yüksek miktarlı stoklu çalışmaktayız. ( Popüler ürünlerde ) Türkiye’deki stoklarımızda , tuğla ile plaka, panel formatlı ürünlerimizde asorti halinde optimum 10000 m2 , diğer formatlı ürünlerimizden optimum 3000 adet daimi stoğumuz bulunmaktadır. Stoklarımızda bulunan ürünlerimiz 2005 yılından bu yana en çok sipariş gören modellerimizden oluşmaktadır.

Dekoratif Tuğlaların Kaç m² Almalısınız ? : Alanınızın m² cinsinden ölçüsünü metrekare alanına girdiğinizde, gerekli paket adeti sistemimiz tarafından hesaplanır. Hesaplanan adetteki tuğlaların toplam alanları, duvar alanınızla kıyaslama yapınız. 

Teslim Süresi : Stoklarımızda bulunmakta olan ürünlerimizin teslim süresi 1 ila 2 iş günüdür. Sena Stone olarak aylık stabil ithalatımız bulunmaktadır. Bu özelliğimizle stoğumuz da bulunmayan ürünler için ise teslim süremiz min. 2 hafta max. 8 haftadır.

Montaj Süresi Ne Kadardır ? : Montaj süresi ise uygulama detaylarına göre değişmektedir. 4 kişilik montaj ekibi ile günde yaklaşık 50 m² alanın montajını yapabilmektedir.

Ürün İade Şartları : Siparişilerinizi tamamladıktan sonra, fatura işlemleri bitene kadar ( fatura kesilene  kadar ) vazgeçme ( cayma ) hakkınızı kullanabilir siparişinizi iptal edebilirsiniz. Fatura kesildikten sonra ise üretim aşaması sürecinde ya da teslimat sonrası ( ayıplı olması durumları dışında ) iadelerde % 20 cayma bedeli uygulanmaktadır. Toplam tutarın % 80 ’ i iade edilebilir. Tüm siparişler yerine yalnızca belirli bir miktar ürünü iade etmek istemeniz durumunda ise % 25 cayma ( vazgeçme ) bedeli uygulanır. Tuğlaların siparişinizden önce numune alarak prova yapmanızı öneriyoruz. Sena stone, ürünlerini en uygun fiyat ve en hızlı gönderim seçenekleri ile satışa sunar, cayma bedeli olmadan iade alınması durumunda ise, sipariş masrafları ve özel üretim yapılan ve siparişi oluşturulan ürünlerin stoklanması ve tekrar satışa sunulması, bu politikayı ortadan kaldırdığından, cayma bedeli uygulanmaktadır. İadeye neden olabilecek herhangi bir durumun oluşmaması için ve müşteri memnuniyetinin en üst safhaya taşınması için çalışıyoruz.

Ürün Garanti : Sena Stone dekoratif tuğla kaplama kültür tuğlası ve  fiberglas duvar kaplama panellerinin garanti süresi 10 yıldır.

Aksesuar Siparişleri Hakkında : Dekoratif tuğla kaplamalarda, yapıştırılar ve derz dolgusunun yanında köşe L aksesuarı ve mihenk taşı siparişinize ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve montaj kiti görsellerini montaj kiti sayfasından inceleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA HAKKINDA MERAK EDİLENLER” tab_id=”1486634797938-e701750d-6551″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279362629{margin-top: -5px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -5px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Tuğlaların Renkleri Birebir Aynı mı ? : Evet ekranda gördüğünüz ürünümüz show roomumuzdaki ürünlerimiz birebir aynı renk tonundadır. Ekrandaki ürünümüzün renk tonunda photoshop Yoktur birebir şovrum da çekilmiş ürünlerimizdir.

Tuğlaların Hangi Malzemelerden Üretilir ? : Çimento, özel pigment toz boya ve doğal taş tozundan imal edilmiştir.

Tuğla Kaplamalar İthal midir ? : Bütün ürünlerimiz ve aksesuar ve yapıştırıcılar dahil yerli üretimimizdir. Tamamen Türk ürünüdür.

Tuğlaların Dış Cephede Kullanılıyor mu ?: Evet. İç cephede kullandığımız gibi dış cephede de kullanabiliriz. Ürünümüzün dokusu bozulmaz ve dökme yapmaz.ürünümüz su ve nemden etkilenmemesi, dokusunun dökülmemesi, dış hava koşullarına uygun olması ve özellikle çekme ve genleşme seviyede olmasından dolayı dış cephe için kullanımı uygundur.

Tuğlalar Isıya Dayanıklımı : Teknik verilerle – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve şekil bozulması oluşmaz. Tuğlalar Darbeye Dayanıklımı : Evet ürünümüz çok ince bir yapıya sahiptir. Ürünümüz darbeye dayanıklıdır ve sağlıklı bir üründür.

Tuğlaların Montajı İçin Yüzey Nasıl Olamalı ? : Düz ve sağlam bir yüzey yeterlidir. Kaba sıva üzeri dahil her türlü yüzeye monte edilir.

Tuğlalar Kesilebilir mi ? : Evet. Spiral veya elmas testere ile kolayca kesilebilir.Köşeler macunla ve zımpara ile düzgün hale getirilebilir.

Tuğlalar Oval Yüzeyler Uygulanabilir mi ? : Evet ürünümüz bazı oval yüzeylere uygulanabilir genellik düz bir yüzeye uygulanır.

Tuğlalar Boyanabilir mi ? : Evet. Ürünler doğal kendi boyasıdır. Bu ürünümüz bildiğiniz gibi katalogdaki ve web sitemizde gördüğünüz gibi doğal tasarımdır. Ürünümüzü monte ettikten sonra su bazlı yada akrilik boyalarla boyayabilirsiniz.

Tuğlalar Zemin Uygulanır mı ? : Hayır ürünümüz duvar ve tavan gibi yüzeylere uygulanır ürünümüzün ağırlık taşıma özelliği yoktur .

Tuğlalar Üzerine Birşey Asılabilir mi ? : Tuğlalar uyguladığınız yüzeye herhangi bir nesne asmanız mümkündür, monte edeceğiniz eşyanız Tuğlalar üzerinde değil, arkasında bulunan yapı elemanında yük aktaracağından dolayı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Tuğlalar Montajını Yapacak Ustanız Var mı ? : Montajlama hizmetimiz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmetimizdir. Sizin çalıştığınız duvar / montaj ekibi yardımı ile montajlama yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca sizin için montaj ekibi yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

Tuğlalar Sağlığa Zararı Var mı ? : Tuğlalar, kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.Tıpkı evinizin duvarlarını oluşturan malzemelerden imal edilmiştir. Tuğlalar Suya Neme Dayanıklımı : Tuğlalar yapısı gereği, su ve nemden etkilenmeyen bir materyal olması nedeniyle son derece dayanıklıdır, – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Tuğlalar Rengini Değiştirebilir miyim ? : Farklı bir renk tercihiniz olması durumda almış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz taş, tuğla veya beton dokulu tüm Tuğlalar istediğiniz renk boya ile farklı bir renklere boyamanız mümkündür.

Tuğlalar İç Cephe Yada Dış Cephe Kullanılır mı ? : – 30 ve +120 derece arasında ısıya dayanıklı olması, su ve neme karşı dayanıklılık, genleşme ve çekme değerlerinin minimum seviyelerde olması, hafifliği nedeniyle inşaatın statiğine ekstra bir yük bindirmemesi, ve minimum 10 yıla varan solmazlık garantisi, Sena panel fiberglas kaplama panellerinin dış cephe kullanımları için özellikle tercih edilmesini sağlamaktadır.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]